poniedziałek, 18.12.2017

English version »
praca »  osiągnięcia »  referencje »  klienci »  wzory pism »  pytania » 

Idea fix

Sukces

Grupa SIG, utworzona w marcu 2003 roku, jest jedną z największych firm prawniczych w Polsce. Kadra SIG składa się z ponad 40 pracowników i współpracowników. Na przestrzeni niedługiego czasu, dzięki swej bogatej praktyce zdobyliśmy duże doświadczenie i wiedzę o problemach przedsiębiorców związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w kraju oraz w obrocie zagranicznym. Dzięki temu, w codziennej pracy z przedsiębiorcami, potrafimy pomóc im pokonywać przeszkody i osiągać cele.

Innowacyjność

Działamy szybko, pracujemy dokładnie, pod presją czasu. Rozwiązujemy trudne i skomplikowane problemy prawne na gruncie polskiego i europejskiego ustawodawstwa. Zawsze jesteśmy tam, gdzie wymaga się niestandardowych rozwiązań. Oczekiwane rezultaty osiągamy dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz sprawnej organizacji pracy. System ocen zaangażowania i kompetencji w SIG konstruowaliśmy przez lata w taki sposób, aby teraz móc zagwarantować wszystkim Klientom indywidualną obsługę ekspercką i jej wysoką jakość świadczoną przez przygotowanych fachowców.

Gwarancja

Gwarancją skutecznego świadczenia usług w zakresie doradztwa prawnego jest właściwe zidentyfikowanie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz przewidzenie skutków gospodarczych przyjętych rozwiązań. Dlatego, wszystkim Klientom gwarantujemy indywidualne podejście do realizacji zleceń oraz proponujemy najlepsze rozwiązania. Naszymi atutami są wiedza i doświadczenie, zapewniające najwyższy standard usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków współpracy.