poniedziałek, 18.12.2017

English version »
praca »  osiągnięcia »  referencje »  klienci »  wzory pism »  pytania » 

Kancelaria SIG

Zespół Kancelarii SIG tworzy 19 prawników. Są wśród nich adwokaci, radcowie prawni, aplikanci. Prawnicy i współpracownicy Kancelarii są starannie dobierani pod względem ich umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej, znajomości języków obcych, a także doświadczenia zawodowego.

Kancelaria SIG ze względu na podział profilowy i zadaniowy wyodrębniła Departamenty: Prawny, Podatkowy, Obsługi Wierzytelności.

Zespół Kancelarii specjalizuje się przede wszystkim w takich dziedzinach jak: prawo spółek handlowych. prawo cywilne, prawo konkurencji, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo podatkowe.

Obsługa świadczona jest w językach: polskim i angielskim.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne traktowanie potrzeb Klienta, profesjonalizm oraz autorskie pakiety obsługowe stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach to filary, na których budowany jest sukces Kancelarii.

Posiadając dużą grupę doświadczonych pracowników i współpracowników, Kancelaria ma dogodność tworzenia kilkuosobowych zespołów pracujących nad określonymi zagadnieniami prawnymi związanymi z działalnością gospodarczą.

Na rynku usług prawniczych Kancelaria cieszy się opinią silnego Zespołu, potrafiącego sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów.

Potwierdzeniem wysokiej oceny pracy Kancelarii są liczne listy referencyjne.

Kancelaria SIG jako jedna z największych firm prawniczych na Mazowszu znalazła się również w gronie wyróżnionych kancelarii działających na terenie całej Polski.

Kancelaria świadczy usługi z zakresu wielu dziedzin prawa i dla różnych grup klientów.

Obszar świadczonych usług obejmuje nie tylko znajomość prawa polskiego, ale i europejskiego.

Wśród klientów, którzy powierzyli Kancelarii obsługę prawną, znajdują się polscy przedsiębiorcy i zagraniczni inwestorzy działający w Polsce.

Kancelaria obsługuje również przedsiębiorstwa z branży budowlanej, transportowej, firmy farmaceutyczne, przedstawicielstwa oraz stowarzyszenia i fundacje.