poniedziałek, 18.12.2017

English version »
praca »  osiągnięcia »  referencje »  klienci »  wzory pism »  pytania » 

PERSONAL LEX

Program

Pakiet ochrony prawnej i doradztwa prawnego dedykowany osobom fizycznym - właścicielom, reprezentantom, pracownikom i ścisłym współpracownikom przedsiębiorstw korzystających z pakietu BIZNES LEX. P-L stanowi skuteczny, prawny parasol ochronny w życiu prywatnym. Daje unikatową łatwość pozyskiwania właściwych rozwiązań prawnych w życiu codziennym. Prawnik jednocześnie jest wszechnicą wiedzy prawniczej o charakterze zapobiegawczym, jak i służy doraźną pomocą na codzień, oraz w sytuacjach losowych. W ochronie Państwa interesów osobistych Adwokat może reagować bezzwłocznie, w czasie rzeczywistym. Personalizacja opieki prawnej pozwala na poczucie posiadania osobistego prawnika.

Współpraca

Uczestnicząc w programie PERSONAL LEX uzyskuje się łatwość i szybkość w pozyskaniu asekuracji profesjonalnych prawników, uzyskaniu wyczerpujących opinii w sytuacjach tego wymagających. Realizacja zapotrzebowań odbywa się w każdej dogodnej formule. Istnieje możliwość podglądu i monitorowania przebiegu korespondencji oraz statusu realizowanych zadań po zalogowaniu się na swój panel P-L. Ważnym elementem opieki prawnej jest informowanie osoby o istotnych zmianach w prawie.

Opłaty/abonament

Opłaty wnosić może przedsiębiorstwo w imieniu objętego ochroną prawną. Comiesięczna opłata ustalana jest indywidualnie i nie stanowi na ogół istotnego dodatkowego kosztu/wydatku . Opłata za pakiet ochronny P-L może być wnoszona tylko w cyklu opłat B-L. Czas trwania ochrony P-L nie może być dłuższy od czasu trwania współpracy w zakresie B-L.